Rezultatet përfundimtare në ndeshjet e Ligës së Parë

Java e 11 e Ligës së Parë në të dyja grupet vazhdoi sot me tetë ndeshje, raporton Gazeta Olle.

Në grupin A u luajtën pesë ndeshje, të cilat dhuruan mjaftë gola.

Në grupin B u zhvilluan tri përballje, me atë mes Dardanës dhe Kikës që ishte kryesorja

Rezultatet përfundimtare:

Malisheva 1-0 Trepça,

Vëllaznimi 0-1 A&N,

Vushtrria 0-1 Istogu,

Onix 0-0 Liria,

Drenasi 2-2 Dukagjini,

Ulpiana 2-0 KEK-u,

Ferizaj 2-0 2 Korriku,

Dardana 0-2 Kika