Përfundojnë ndeshjet Onix – A&N dhe Arbëria – Ferizaj

Sot u zhvilluan dy takimet e para të xhiros së pestë në Ligën e Parë.

Në Grupin A u takuan Onix dhe A&N, ndeshje e cila u mbyll me rezultat 0-1, shkruan Gazeta Olle.

Mysafirët morën fitoren me një gol të shënuar në minutën e 90-të të ndeshjes nga Pozhegu.

Në Grupin B u takuan Arbëria dhe Ferizaj.

Ndeshja u mbyll me fitore të vendasve, 1-0, ku edhe këtu goli erdhi në sekondat e fundit të përballjes.


Rezultatet LIVE 

Grupi A

ONIX 0 – 1 A&N

Grupi B

ARBËRIA 1 – 0 FERIZAJ


/Gazeta Olle/

Sfida interesante në xhiron e tretë të Superligës

Florian Marku dështon në matjet para meçit, ja çfarë do të ndodhë tani