Liga e Parë: Ky është orari i javës 27

 Është zbuluar edhe orari i javës 27 të Ligës së Parë.

Kryendeshja Gjilani – Flamurtari do të luhet të dielën. Të shtunën zhvillohen tri takime: Llapi – Rahoveci, Ulpiana – KEK-u dhe 2 Korriku – Ramiz Sadiku.

 

Orari – java 27

 E shtunë – ora 16:00

Llapi – Rahoveci

Ulpiana- KEK-u

2 Korriku – Ramiz Sadiku

 

E diel – ora 16:00

Gjilani – Flamurtari

Liria – Kosova (P)

Dukagjini – Ballkani

Deçani – F-Kosova

 

E hënë – ora 16:00

Lepenci – Vllaznia (P)