Liga e Kombeve vazhdon edhe sot me super-ndeshje, vëmendja në këtë përballje

Liga e Kombeve sjell edhe sonte shumë ndeshje interesante.

Në kuadër të këtij kompeticioni të UEFA-s, sonte do të luhen pesë ndeshje.

Padyshim, kryendeshja e sotme luhet në Ligën 1 mes Francës dhe Kroacisë.

Në të njejtën ligë, Danimarka ndeshet me Austrinë.

Në Ligën B, Islanda ka punë me Izraelin.

Kurse, në Ligën C, Kazakistani ndeshet me Sllovakinë, kurse Azerbajxhani me Bjellorusinë.

Veprimi i futbollistit slloven çmend tifozët serbë, momenti kur i provokoi keq pas ndeshjes

Luli Berisha: Gjithmonë i kam mbrojtur dhe do t’i mbrojë Dardanët dhe Kosovën