Lexoni prognozat e gjyqtares italiane (FOTO)

Gjyqtarja italiane, Claudia Romani, e cila pretendon ta ndaj edhe drejtësinë në Serei A, ka nisur edhe t’i prognozoj ndeshjet e elitës së futbollit italian.

Ajo ka publikuar disa foto, ku në trupin e saj shihen rezultatet e tre ndeshjeve të xhiros së radhës në Serie A.

Romani ka parashikuar se ndeshje mes Milanit dhe Cesenas do të përfundoi 3:0, Verona – Roma 1:2 dhe Sampdoria – Genoa 3:1.

porg pro prognoza