L’Equipe vjen me formacionin më të mirë të El Classicos

Gazeta e njohur franceze L’Equipe e ka përpiluar një formacion interesant me futbollistët dhe trajnerin më të mirë të Barcelonës dhe Real Madridit para “El Classicos” që zhvillohet të dielën.

Formacioni dominohet nga madrilienët të cilët paraqiten në formacion me shtatë futbollistë, katër janë të Barcës ndërsa trajneri është i Realit – Carlo Ancelotti. /Gazeta Olle

10314453_10152726934742066_3802139715342770515_n