Lëndohet duke hyrë në fushë (VIDEO)!

Gjatë ndeshjes mes Santiago Wanderers dhe Universidad de Concepcion ka ndodhur në moment interesant.

Lojtari i ekipit vendas, Marcos Medel, në minutën e 57-ët është inkuadruar në vend të Pablo Tamburrini. Por, vetëm pas dy minutave Medel ka dal nga loja pasi pësoi një lëndim shkruan gazetaekspress.