Lëkundet Barcelona: Dy yjet e skuadrës dalin pozitiv me Covid-19

Vetëm disa orë para se lojtarët e Barcelonës të rikthehen në stërvitje pas një pushimi të shkurtër Krishtlindjes.

Por, Clement Lenglet dhe Dani Alves kanë dalë pozitiv për Covid-19.

Francezi dhe braziliani, si rezultat, nuk do të mund të raportojnë në stërvitje të martën paradite dhe do të mungojnë në ndeshjen e ardhshme të Barcelonës kundër Mallorcas.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e Barcelonës.

Duka: Kombëtarja bëri arritje historike, ju tregoj pengun nga eliminatoret

Flitej si kandidat i denjë për Kosovës, De Biasi konfirmon të ardhmen e tij