Zbulohen skenat hot të Effenbergut me Edona Jamesin! (VIDEO)

Edona James, transgjinori i parë që foli hapur për transformimin e tij u bë lajm edhe me diçka tjetër.
Lidhja e saj me ish legjendën e futbollit gjerman Stefan Effenberg mori përmasa globale, por shumë e
vunë në dyshim relacionin mes dyshesh, transmeton gazetaolle.com.

Mirëpo Prive konfirmon raportin mes James dhe Effenberg përmes kësaj video që ka siguruar. Edona
dhe Steffen shihen të zhveshur dhe në shumë intimitet. Kjo video flet më shumë se fjalët. (GAZETA OLLE)

VIDEO: https://drive.google.com/file/d/0Bz6TkhRS0NQwZ0FKQzBqUFRVT28/view

edona1