Lazio shumë serioze për Yilmazin

Lazio është në kërkim të një sulmuesi për Ligën e Kampionëve, ndërsa emrat që qarkullojnë më shumë janë ata të Fabio Borinit, Giampaulo Pazzinit dhe turkut Burak Yilmaz.

Për këtë të fundit Lazio ka vepra. Lazio ka treguar intersim të jashtëzakonshëm duke i ofruar 9 milionë euro për klubin e Galatasarayt dhe 2.5 milionë euro në vit për lojtarin.

Lajmi bëhet i ditur nga ‘lalaziosiamonoi.it’.