Lazio reagon për Lorik Canën

Në ditët e fundit kanë qarkulluar disa deklarate false nga Lorik Cana, nëpër rrjetet sociale. Kjo ka bërë që klubi roman të lëshojë një reagim zyrtar.

“SS Lazio njofton sot se të gjitha atributet dedikuar Lorik Canës, janë të rreme dhe jo autentike, të ardhura nga profile të ndryshme në rrjetet sociale, prandaj, për këtë arsye këto rrjete nuk kanë të bëjnë me lojtarin e njëjtë”, shkruan “laziopress.it”, transmeton GazetaOlle.com.

Cana disa herë ka deklaruar se nuk ka profil zyrtar në rrjetet sociale. (Gazeta Olle)

lazio