Largohet si ‘mbret’ (VIDEO)

Lojtarët e Chelseas kanë bërë një gjë me të vërtetë të veçantë, në shenjë respekti për Drogban i cili sot luajti ndeshjen e tij të fundit me fanellën e Chelseas. Didier Drogba sot luajti ndeshjen e tij të fundit me fanellën e Chelseas.

Dhe, për ta respektuar njërin nga lojtarët më të mirë në historinë e kësaj skuadre, bashkëlojtarët e tij kanë bërë një gjë me të vërtetë special.

Drogba u largua nga loja në minutën e 30’ për t’u zëvendësuar me Costan, dhe bashkëlojtarët u afruan duke e kapur atë dhe duke e larguar nga loja.