Largohet si kampion, Behar Maliqi falënderon Prishtinën

Behar Maliqi, nuk është më pjesë e Prishtinës dhe për edicionin e ri duhet të gjej një skuadër të re

Mesfushori u kthye në Prishtinë për një vit ku e fitoi titullin kampion.

Maliqi me anë të një postimi në llogarinë e tij, ka falënderuar ekipin e Prishtinës e në veçanti tifozët “Plisat”.

Postimi i plotë:

Nga sot nuk do të jem më pjesë e klubit FC PRISHTINA. Falënderoi kryesinë, të gjithë trajnerët, dhe bashkëlojtarët. Një falënderim i veçantë shkon për tifozët PLISAT, për mbështetjen e dhënë. Klubit i dëshiroj shumë suksese ne vazhdim.
Me respekt, Behar Maliqi

Gjilani është gati për Superligë, kryejnë vaksinimin kundër COVID-19

Sot zhvillohet Superkupa e Kosovës, Prishtina përballet me Llapin