Lajmi i fundut: Shkëndija fillon operacionin fshesa, tre futbollistë largohen nga skuadra tetovare

Shkëndija e cila është një nga klubet më të organizuara në futbollin maqedonas, ka njoftuar publikun për ndërprerjen e bashkëpunimit me tre lojtarë.

KF Shkëndija njofton për ndërprerjen e bashkëpunimit me mesfushorin Jessie Djou, brazilianin Andre Mensalao, si dhe me sulmuesin Kire Markoski.

Jessie Djou, Mensalao dhe Markoski nuk do të jenë në të ardhmen pjesë e skuadrës kuqezi, ndërsa marrëveshjet për ndërprerjen e bashkëpunimit kanë qenë të dyanshme.

/Gazeta OLLE/

Kështu u prit Kombëtarja e Kosovës nga “Dardanët” mbrëmë

LeBron James, është zyrtarisht miliarder, pasi pasuria e tij ka arritur shifrën 1 miliard dollarë