Lajmi i fundit: Shtyhen ndeshjet e Kupës

Nuk do të ketë ndeshje futbolli në Kosovë gjatë mesjavës. Edhe pse ishin në plaprogram për t’u luajtur tri ndeshje të rrethit të dytë të DigitAlb Kupës së Kosovës, ato do të shtyhen për një termin tjetër.

Shtyrja ka ardhur pas kërkesës së disa klubeve, shkruan gazetaolle.com.

Nesër në progam ishte Flamurtari – Drita, kurse të mërkurën derbi Trepça – Trepça ’89 dhe Gjilani Ferizaj. (Gazeta Olle)