Kaloni në dark mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë natës.

Kaloni në light mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë ditës.

Kaloni në dark mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë natës.

Kaloni në light mode që është më i përshtatshëm për sytë gjatë ditës.

Lajmi i fundit: Për tre sezonet e ardhshme, Digiitalb humb të drejtën e transmetimit të Kategorisë Superiore

Superioren jemi mësuar ta shohim në Digitalb përmes SuperSport, megjithatë kjo gjë nuk do jetë e mundur përgjatë 3 sezoneve të ardhshme.

Kjo pasi është Tibo që ka fituar të drejtën e transmetimit, siç raporton CNA.

Do jetë dhe Kategoria e Parë që gjithashtu do vijë përmes ekranit nga kjo platformë.

Tibo e ka për herë të parë përcjelljen e elitës së futbollit shqiptar dhe kjo gjë mund të quhet surprizë. Eksperienca e vetme me klubet shqiptare është transmetimi gjatë korrikut i disa ndeshjeve europiane.

Tashmë pritet vetëm zyrtarizimi nga FSHF, që më parë kishte hapur garën për fitimin e të drejtave televizive.

Zyrtare: UEFA cakton gjyqtarët për ndeshjen mes Klaksvikut dhe Ballkanit në Torshavn

Werner rikthehet në Gjermani pas dy viteve të kaluara te Chelsea

Reklama