Lajmi i fundit: Krizë te Drenica, edicionin e ri pritet ta zhvillojë me junior

Skuadra kosova, Drenica pritet që edicionin e ri në Superligën e Kosovës ta nis me junior.

Siç mëson “Livesport”, shanset janë të mëdha që skuadra drenicase të ketë fatin e njëjtë si të Feronikelit.

Për shkak të borgjeve të mëdha, klubin nga Skenderaj pritet që garat edicionin e ardhshëm t’i zhvillojë me të rinjtë e klubit.

Megjithatë, ende nuk ka asgjë zyrtaret, por siç qëndrojë gjërat, Drenica pritet të ketë fatin e njëjtë me të Feronikelit për edicionin e ardhshëm.

Krasniqi dhe Hasani pjesë e Konventës së Minibasketbollit që mbahet në Hungari

Chelsea dhe Dembele afër arritjes së marrëveshjes