Lajmi i fundit: Intelektualët udhëtojnë në Malishevë

Nesër do të zhvillohet një duel interesant mes Dritës dhe Malishevës në kuadër të xhiros së 27-të të Albi Mall Superligës së Kosovës.

E për këtë duel, të pranishëm do të jenë edhe Intelektualët të cilët do ta përkrahin Dritën nga afër për fitoren e cila i mban në garë për titull.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë Intelektualët të cilët kanë treguar detajet e udhëtimit.

Drita ka 50 pikë në pozitën e tretë, ndërsa Malisheva ka tre pikë më pak në pozitën e katërt. /Gazeta Olle/

Ferizaj paralajmëron “ferrin” për Prishtinën e Re

Bytyqi thotë se Prishtina do të angazhohet për rezultat pozitiv si në çdo ndeshje tjetër