LAJMI I FUNDIT: Arrestohet i dyshari i cili sulmoi portierin e FC Ballkanit, Stivi Frashëri

Sot është luajtur ndeshje mes SC Gjilanit dhe Ballkanit, e cila u ndërpre para kohe pasi disa tifozë kanë sulmuar portierin e FC Ballkanit, Stivi Fragshëri shkruan Radio Star.

Radio Star merr vesh se njëri nga personat të cilët e kanë sulmuar portierin Stivi Frashëri, tashmë është arrestuar dhe pritet të merren masat ndaj tij nga ana e Policisë së Kosovës.

Policia e Kosovës, tani pritet të marrë vendim ndaj personit i cili sulmoi portierin Stivi Frashëri.

Radio Star do të ju mbajë të informuar rreth kësaj ngjarje.

Reagimi i FFK-së për sulmin e ndodhur në Gjilan ndaj Stivi Frashërit

Formacionet zyrtare: Juventusi dhe Interi zhvillojnë derbin e Italisë