Lajme të mira për Sneijder dhe Yolanthe

Wesley Sneijder po shkëlqen me Galatasarayin në Superligën turke të futbollit teksa kryesojnë rënditjen me 58 pikë, 2 më shumë se rivalët e Fenerbahçes. Por lajmet janë po aq të mira edhe jashtë fushave të lojës.

Bashkëshortja e futbollistit,Yolanthe Cabau është shtatzanë. Lajmi ështëkonfirmuar nga të dy.

Fantazisti i Galatasaray e festoi golin e barazimit në ndeshjen Holandë-Turqi duke vendosur topin poshtë fanellës. Ky është fëmija i parë për ish yllin e Interit.

 

 

181076

 

181069