Lajme të mira për Salihin

Sulmuesi i Kombërares shqiptare, Hamdi Salihi, i cili mori një goditje në brinjë pritet të rikthehet shumë shpejt. Analizat e fundit të bëra kanë treguar se dëmtimi nuk është serioz dhe Salihi, ka marrë vetëm një goditje dhe pritet të rikthehet shumë shpejt në fushën e lojës.

 

Tarjneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi është më i qetë sepse sulmuesi shkodran do të rikthehet në kohë për ndeshjen e ardhshme ndaj Armenisë.