Lajm i mirë për Migjen Bashën dhe Kombëtaren

Lajm i mirë për Migjen Bashën dhe Kombëtaren

 

Migjen Basha ka marrë sot një lajm të mirë. Mesfushori i Kombëtares shqiptare, është ftuar nga skuadra e tij, Torino për ndeshjen e radhës ndaj Fiorentinës, shkruan tuttosport.com.

Ai do të jetë i gatshëm për trajnerin e tij pas disa muaj mungesë dhe dështimi për t’u transferuar në ndonjë skuadër tjetër, transmetom gazetaolle.com.

Rikthimi i tij është lajm i mirë edhe për Kombëtaren shqiptare, pasi nëse Basha rikthehet si titullar, konkurrenca ndaj Armenisë do të rritet. (Gazeta Olle)