Lajm i keq për tifozët e Kosovës

Kosova do ta luajë ndeshjen e dytë brenda kësaj javë ndërsa kësaj radhe përballet me Werder Bremenin skuadër e Bundesliga 1.

Sikurse edhe kundër Eintracht Frankfurtit (0:0) as kësaj radhe ndeshja e Përfaqësueses së Kosovës nuk do të ketë trasmetim live për shikuesit.

Ndeshja do të fillojë në ora 18:30 dhe zhvillohet në stadiumin Nordhornit.

Gazetaolle.com do të mundohet që nëpërmjet bashkëpuntorëve që gjenden në stadium të ju informojë në çdo kohë për ndryshimet në rezultat.