Labinot Jetullahu largohet nga Onix, kjo do jetë skuadra e tij e re

Labinot Jetullahu ka vendosur të ndryshoj ambient për stinorin pranveror, shkruan Gazeta Olle.

Futbollisti me shumë përvojë në futbollin kosovar në vjeshtë ishte pjesë e Onix, por tani ka vendosur të luajë për njërën nga skuadrat e kryeqytetit.

Jetullahu e ka konfirmuar për “Gazetën Olle” se ai do jetë futbollist i 2 Korrikut deri në fund të këtij sezoni.

“Kam vendosur të vazhdojë karrierën tek 2 Korriku, e konfirmoj se aty do jem të paktën deri në fund të këtij sezoni. Shpresoj se do i ndihmoj skuadrës me gola dhe asiste”- tha ai.

Ai ka luajtur edhe në takimet e fundit miqësore që kanë zhvilluar të verdhët./GazetaOlle/