‘La Liga’ ofron kënaqësi (FOTO)

Në stadiumet e Spanjës nuk mungojnë asnjëherë tifozet.

Kjo u pa edhe në sfidën që u luajt sot mes Atletico Madridit dhe Real Sociedadit në Vicente Calderon.

Dy tifoze bukuroshe ishin në tribuna për të përcjell për së afërmi këtë sfidë. (Gazeta Ekpress)

atletico_3259