Ky pritet të jetë formacioni i Llapi kundër Shkupit: Batatina iu beson lojtarëve kryesorë

Llapi do të luajë ndeshjen kthyese ndaj Shkupit në “Fadil Vokrri” në kuadër të Ligës së Konferencës.

Ndeshja e parë u mbyll 2-0 në të mirë të Shkupit, ndërsa skuadra jonë do të kërkojë të bëjë rikthimin e madh.

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, pritet t’i besoj formacionit të njëjtë me të cilin luajti ndeshjen e parë.

Ndryshime mund të ketë vetëm në portë ku nga minuta e parë pritet të mbrojë Ilir Avdyli.

Sulmi do të përbëhet nga Selmani, Veliu dhe Shillova.

Ndeshja fillon në ora 20:00. /Gazeta Olle/

Ky pritet të jetë formacioni i Dritës përballë Deçiçit, ku kërkohet kualifikimi tutje

Shkëlqeu në edicionin e fundit, Arbios Thaçi rikthehet në Superligë