Ky klub e kërkon Realin në short

Monaco nuk trembet. E kërkon Real Madridin në short. Kështu ka deklaruar sulmuesi i Monacos, Anthony Martial. “Do të doja të takohemi me Real Madridin. Të gjithë kanë dëshirat e veta, dhe për mua kjo është dëshira ime”, tha Martial, pak para hedhjes së shortit.

Shorti për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve hedhet nga ora 12:00 në Nyon të Zvicrës. (Gazeta Olle)