Ky futbollist e kishte në shtrat në këtë bukuroshe, por…(FOTO)

Futbollisti i Lazios Keita Balde ishte në lidhje me modelen nga Cekia, Aurely Rudzinska, përcjellë Gazetaolle.com.

Megjithatë, lidhje e sulmuesit të Lazios dhe ‘bombës’ në fjalë nuk zgjati edhe aq shumë pasi që çifti në fjalë u ndanë.

Mediat në Itali i kanë kushtuar vëmendje disa fotografive të bukuroshes çeke. /Gazetaolle.com

    Foto 1 C_29_fotogallery_1017648__ImageGallery__imageGalleryItem_8_image