Ky është vallzim i ‘çmendur’ i Ronaldos (VIDEO)

Ylli portugez Crisitano Ronaldo, nuk ka të ndalur. Futbollisti i Real Madridit, ka arritur gjëra të mëdha në futboll dhe këtë është duke e vazhduar edhe jashtë saj.

Së fundi 30-vjeçari, ka lansuar linjën e re të këpcuave të tij. Në reklamën në të cilën është vet protagonist Ronaldo, shihet duke vallzuar në mënyrë qesharke.