Ky është mesazhi i tifozëve pejan Western boys për Shqiponjat

Tifozët pejanë të cilët njihen me emrin Wester Boys, gjatë ndeshjes së zhivlluar ndërmjet Besës dhe Istogut, kishin një mesazhë për tifo-grupin tjetër nga Peja Shqiponjat.

Në baner shkruhej: “Ku ka euro ka Shqiponja’ duke ironizuar kështu me këta të fundit.

 

11178559_10206139311018798_1524319836_n