Ky është goli i shënuar nga Llullaku

Sulmuesi shqiptar Azdren Llullaku, ka shënuar golin e barazimit për skuadrën e tij në ndeshjen e zhvilluar ndërmjet Universitatea Craiova dhe Gaz Metanit e cila përfundoi 1:1.