Ky është futbollisti i radhës që largohet nga Llapi

 

Ardit Peposhi është futbollisti i radhës që pritet të largohet nga Llapi.

Kanal10 mëson se Peposhit I përfundon kontrata me 30 qershor dhe duket se palët janë larg arritjes së marrëveshjes për rinovimin e kontratës.

Për Peposhin tanimë kanë nisur interesimin 2 klube të njohura na Kosova.

28 vjeçari këtë stinor ka zhvilluar 28 ndeshje me skuadrën llapjane.

Rritet për 75 për qind përkrahja për përgatitjen e sportistëve për Lojërat Mesdhetare Oran 2022

Publikohet lista e Kosovës U21 për ndeshjet e muajit qershor