Ky është formacioni i dështuar i vitit në La Liga

Portali i famshëm “Goal.com” e ka publikuar formacionin e dështuar të vitit në kampionatin spanjoll La Liga.

Prej 11 futbollistëve, tre janë të Real Madridit, dy të Barcelonës e Atletico Madridit si dhe nga një i Cordobas, Almerias, Sevillas e Valencias.

Më poshtë e keni komplet 11-shen, që sipas “Goal.com” dështoi totalisht në edicionin që u mbyll në fundjavë.

cats