Kush i kërkoi autograf Ricciardos?

Piloti i Formula 1, Daniel Ricciardo, ishte  ftuar në një emison ku prezent ishte edhe mbretresha e pop-it, Kylie Minogue. Kjo e fundit në mënyrë shumë të ëmbël i kërkoi pilotit jo një autograf por tre të tillë, pasi dy i kishte për nipërit e saj.

Ricciardo u befasua nga kjo pasi Minogue është shumë më e famshme se piloti, por ai nuk hezitoi të nënshkruaj. E gjithë intervista shkoi shumë mirë dhe të pranishmit u kënaqën me bisedat me plot shaka.

 

RIKARDDO

 

RIKARDO 3

 

RICARDO MINO