Kush e ka bërë për vete Nicolen? (FOTO)

Pas shumë ndarjeve dhe ribashkimeve, Lewis Hamilton vendosi që t’i jepte fund lidhjes me Nicole Scherzinger. U raportua se kjo e fundit kërkoi që te hidhte një hap më tej në lidhjen e tyre, por gjërat nuk shkuan aspak mirë.
Duket se këngëtarja ka hedhur pas krahëve ndarjen, pasi është parë në shoqërinë e një partneri të ri. Tre muaj më parë ajo u nda nga i dashuri i saj, Lewis Hamilton, me të cilin kishte vite e lidhur, por duket se ajo e ka gjetur dashurinë sërish. Këngëtarja 36- vjeçare u fotografua në shoqërinë e një mashkulli në Hollivudin Perëndimor.

N NI NIK