Kush e fitojë ‘betejën’ për Pogban?

Tabloidi britanik, ‘Daily Star’, raporton se Paul Pogba do të transferohet në Paris Saint-Germain. Paris Saint-Germain ka fituar garën për transferimin e yllit të Juventusit, me të cilin ka arritur një marrëveshje.

Të interesuar ta transferojnë Pogban ishin edhe Real Madrid, Barcelona dhe Manchester City.