Kur volejbolli është i nxehtë (FOTO)

Katër modelet e Victoria Secret, kanë zbritur në plazhet e Porto Rikos, për të luajtur një ndeshje volejbolli në plazhë.

Bëhet fjalë për Behati Prinsloo dhe Lily Aldridge që luajtën kundër Alessandra Ambrosios dhe Candice Swanepoel.

Edhe pse rezultati kishte pak rëndësi, ajo që tërheqi më shumë vëmendjën është forma perfekte e këtyre bukurosheve.

 

voley 1

voley 2

voley 3

voley 4

voley 6