Kur Suarez i shënonte kësi goli Man Cityt (VIDEO)

Luis Suarez rikthehet në stadiumin e Manchester Cityt, me skuadrën e re, Barcelonën.

Sulmuesi nga Uruguaji, njihet mirë nga tifozët e Cityt, sidomos për golin që ua shënoi nga gjuajtja e lirë në vitin 2012.

Suarez kishte realizuar një supergol me Liverpoolin.

Sonte ai dhe Barcelona luajnë me Cityn, në kuadër të Ligës së Kampionëve. (Gazeta Olle)