Kur Jessica Alba të lë pa frymë

Kur Jessica Alba është në formën e zakonshme, ajo të lë pa frymë. Aktorja bukuroshe është shfaqur në plazhin e Saint Barth, duke i shijuar në maksimum rrezet e diellit bashkë me familjen e saj.

Sigurisht, prezenca e saj s’mund t’iu ikte paparacëve dhe fotot janë shpërndarë menjëherë nga mediat italiane. /Gazeta Olle

3

11

cats