Kur dhe ku do të martohet Granit Xhaka?

Mesfushori kosovar i Borussia Monchengladbachut dhe Përfaqësues së Zvicrës, Granit Xhaka, dhe e fejuara e tij Lonita do të martohet më 6 qershor.

Gazetaolle.com zbulon se çifti i ri do të martohen në Prishtinë, derisa planifikojnë që të bëjnë një dasmë të madhe në një nga hotelet e kryeqytetit.

Graniti dhe Leonita janë fejuar gjatë këtij viti.