Kupa fillon me lule (FOTO)

Pas pak minutash pritet të fillojë ndeshja finale e Kupës në kategorinë e femanve, ndërmjet Golden Eagle Yllit që do të jetë nikoqirë i Prishtinës.

Ndeshje pritet të jetë intersante dhe me konkurrencë të fortë, pasi vendaset priten të kenë edhe përkrahjen e tifozëve vendas ‘Xhebrailat’.

Para se të fillojë ndeshja kryetari i FBK-së, Eroll Belegu, dhe sekretari Leart Hoxha, ndanë lula për basketbollistët në shenjë respeti ëpr festën e 8 marsi.

 

KUPA 1

KUPA 2