Kupa e Kosovës Live: Përfundojnë të gjitha ndeshjet, këto skuadra fitojnë biletën e kualifikimit

Sot (e enjte) do zhvillohen edhe pesë ndeshje interesante në Kupën e Kosovës, në kuadër të rrethit të 16-të.

Zyrtarët e UEFA-së dhe FIFA-së në FFK për harmonizim të dokumenteve zyrtare

Trajneri i NBA pranon fanelën e Kosovës