Kuotat për ndeshjen Shkupi – Llapi, kjo skuadër shihet më favorite

KF Llapi sonte (e enjte) do të debutojë në garat ndërkombëtare, konkretisht në Conference League

Skuadra fituese e Kupës së Kosovës do të takohet me skuadrën shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Shkupin.

Kjo do të jetë ndeshja e parë e raundit të parë kualifikues në Conference League.

Sipas kompanive të njohura të basteve, skuadra e Shkupit është më favorite për të triumfuar sonte.

Image

Ndryshe, ndeshja mes Shkupit dhe Llapit zhvillohet nga ora 20:00 në “Todor Proeski”

Boshnjaku flet pas ndeshjes me Ferenvarosin: Rezultati nuk ishte pasqyrë reale e ndeshjes

Drita vlerësohet favorite për të fituar sonte ndaj Deçiqit, këto janë kuotat