Kundërshtarë të frikshëm për Skënderbeun, Tiranën, Partizanin dhe Shkëndijën

Skuadrat shqiptare i kanë mësuar kundërshtarët e Ligës së Evropës, ku shorti nuk ka rezervuar kundërshtarë të lehtë.

Pra, pos Prishtinës, rivalët i kanë mësuar edhe Skënderbeu, Partizani, Tirana dhe Shkëndija, përcjellë “GazetaOlle.com”.

Më poshtë i keni çiftet komplete të skuadrave shqiptare.

Makabi Tel-Aviv (Izrael) – Tirana (Shqipëri)

shorti liga e europes1

Partizani (Shqipëri) – Botev Plovdiv (Bullgari)

shorti liga e europes2

Dacia Kishinjev (Moldavi) – Shkëndija Tetovë (Maqedoni)

shorti liga e europes3

Skënderbeu (Shqipëri) – Sant Hulia (Andorrë)

IFK Norkoping (Suedi) – Prishtina (Kosovë)

shorti liga e europes4