Kumbulla merr lajmin më të mirë në jetë, njofton se është në pritje për tu bërë baba

Lëvdatat e Jose Mourinhos apo aktivizimi si titullar te Roma nuk janë gjëja më e bukur që i ka ndodhur në këto ditë Marash Kumbullës.

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare të futbollit ka treguar lajmin më të bukur me një postim në rrjetet sociale.

Ai dhe partnerja e tij, Greta, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

“Je emocioni më i madh i jetës tonë. Mami dhe babi të presin dhe të duan që tani shumë”, shkruante ai në postimin ku tregoheshin edhe pamjet e ekografisë së parë.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marash Kumbulla (@maxkumbulla)

Llapi arrin marrëveshje me portierin e Kombëtares U21

Liverpooli fiton në udhëtim te Wolves