Kuka kritikon xhudisët: Akili dhe Laura luftuan dobët dhe pa asnjë ide

Trajneri i xhudos, Driton Kuka ka mbetur i pakënaqur me performancën e Laura Fazliu, në Grand Slam Baku.

Tre xhudisët nga Kosova: Loriana Kuka, Akil Gjakova, dhe Laura Fazliu sipas Kukës sot kanë luftuar dobët dhe nuk ka funksionuar diçka, për dallim nga dje ku Nora Gjakova ka fituar medalje të artë, ndërsa Distria Krasniqi të argjendtën, e që e njejta nuk ndodhi sot. Trajneri pritshmëritë më të mëdha i kishte te Laura pasi që ishte favorite për të artën, shkruan Gazeta OLLE

Megjithatë medalja e artë e Norës e bën të lumtur atë.

Postimi i plotë:

Mësohen ndeshjet që Rrahmani do t’i mungoj Napolit, megjithatë kapiteni do të jetë i gatshëm për Kosovën

Llapi për vazhdimësi, Gjilani për befasi – formacionet zyrtare