Kthehet furishëm Aida Yespica (FOTO)

Bukuroshja latine  Aida Yespica, që njihet për marrdhënjen e saj të gjatë me mbrojtësin italian Mateo Ferrarin, dhe me fliritin e saj disa ditorë më Mesut Ozil, siç duket nuk e pelqen stinën e dimrit.

Ajo ka vendosur që të kaloj pushimet në një vend të nxehtë, ndërsa ka bërë edhe një set të ri forografish.

 

AIDA YESPICA AT THE BEACH

jespica 2

yespica 3