Kryeziu: Larne ishte kundërshtar i vështirë, ne e bëmë të dukej ndryshe

Për Almir Kryeziun fitorja ndaj Larnes nuk ishte e thjeshtë, por sipas tij ishte Ballkani që e bëri të dukej e tillë.

Duke folur për “SuperSport” mesfushori i skuadrës nga Suhareka theksoi se Larne luante shumë në mbrojtje, ndaj dhe sipas tij takimi u mbyll me tre gola.

Fitorja: Jam i lumtur për fitoren. Kundërshtari nuk ishte i lehtë, por ne e bëmë të dukej i tillë. Bëmë një lojë shumë të mirë, mund të kishim marrë më shumë, por edhe kaq bëmë mire.

EkipiJam i kënaqur me ekipin dhe me lojën që zhvilluam.

LarneAta qëndronin shumë në mbrojtje, por jam i lumtur për këtë fitore

Daja i lumtur me fitoren, por edhe me paraqitjen e futbollistëve

Rrahmani: Zhvilluam një ndeshje të mirë, kemi potencialin për të shkuar në fazën e grupeve