Kroacia i jep ‘pesëshe’ Norvegjisë (VIDEO)

Kroacia ka ‘shpartalluar’ Norvegjinë, të cilës nuk i bëri punë as talentin Odengaard.

Ballkanasit triumfuan 5:1, në takimin e luajtur në Maksimir të Zagrebit.

Ivan Perishiq, Brozoviq, Shildenfeld, Oliq dhe Pranjiq shënuan golat për kroatët që kryesojnë grupin në kuadër të EURO 2016.

https://www.youtube.com/watch?v=5XJXmvIMC_w