Krasniqi plotëson dëshira

Liridon Krasniqi po ka suksese të mëdha në futbollin e Malajzisë me skuadrën e tij Kedah.

Anëtari i Përfaqësueses së Kosovës, është nisur për në vendlindjen e tij për pushime dhe fal bukurisë, natyrisht që ka kërkesa të shumta për fotografi, transmeton Telegrafi.

E, një ndër to është edhe një stjuardesë, e cila ka shprehur dëshirën për të bërë foto me Liridonin, ndërsa vetë futbollisti e ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook